Εργασία Απασχόληση Λαύριο (δήμος)

5 θέσεις εργασίας

Αποτελέσματα αναζήτησης:

Babysitter (νταντά)

Ζητείτε κοπέλα με εμπειρία για τη φύλαξη του μωρού μας (7 μηνών) στο σπίτι μας στο Σούνιο. Ωράριο 10-3 καθημερινά.
Λαύριο (δήμος)
22 ημέρες πριν

Καμαριέρες / Καθαρίστριες - Σούνιο Αττικής

Καμαριέρες / Καθαρίστριες με η χωρίς προϋπηρεσία για εργασία πλήρους απασχόλησης σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στο Σούνιο Αττικής . Παρέχονται καλές μηνιαίες αποδοχές. Τηλ.: (***) ***-****

MY SERVICES

17 ημέρες πριν

Προσωπικό Ασφαλείας - Λαύριο

Εταιρία με πολυετή παρουσία στον τομέα της φύλαξης προσλαμβάνει άμεσα: Προσωπικό Ασφαλείας με άδεια security σε ισχύ για εργασία πλήρους απασχόλησης στο Λαύριο. Τηλ.: • (***) ***-**** • (***) ***-****

MY SERVICES

24 ημέρες πριν

Υπάλληλοι για Πρατήριο Υγρών Καυσίμων

Αρμοδιότητες: ~Εξυπηρέτηση Πελατών σε Αντλίες και Αίθουσα, Πλυντήριο Προσόντα: Βασικές Γνώσεις Χειρισμού Η/Υ Βασικές Γνώσεις Αγγλικών Παροχές: ~Πλήρης Απασχόληση ~Πλήρης Ασφάλιση ~Σταθερός Μισθός ~Εκπαίδευση

ΒΑΡΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ

Λαύριο
15 ημέρες πριν

Στέλεχος Πωλήσεων / Δημόσιος Τομέας

 ...Τεχνικών Προσφορών σε φορείς του ευρύτερου δημοσίου τομέα Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και bonus επίτευξης στόχων Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον Εταιρικό αμάξι, κινητό, Laptop , έξοδα μετακινήσεων...

MetalLogic,

Κερατέα
25 ημέρες πριν