Εργασία Κοπέλα για Κρήτη

7 θέσεις εργασίας

Βρεφονηπιοκόμος

Έχω μια μπεμπούλα 9 μηνών. Θα την κρατάει η μαμά μου καθημερινά απλά θα θελα με για 2 μέρες την εβδομάδα μια κοπέλα να την απασχολεί δημιουργικά. Οι ώρες θα είναι από τις 10 το πρωί μέχρι το απόγευμα στις 4μισι. Για 2 φορές την βδομάδα. Ακόμα Θα θελα να είναι εμβολιασμένο...
Ηράκλειο
3 ημέρες πριν

Babysitter (νταντά)

Αναζητώ κοπέλα εμβολιασμενη για covid για τη φύλαξη ενός 3μηνων βρέφους από Νοέμβριο 2 φορές την εβδομάδα 6ωρες την ημέρα.
Ηράκλειο
10 ημέρες πριν

Πωλήτρια

Αρμοδιότητες: Ζητείται κοπέλα επικοινωνιακή για εργασία σε κατάστημα με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας στα Χανιά . Πλήρης απασχόληση και επιθυμητή η προϋπηρεσία ως πωλήτρια στο συγκεκριμένο αντικείμενο. Απαραίτητη η γνώση αγγλικής γλώσσας. Αποδοχές ικανοποιητικές. email:...

Mr.Phone.gr

Χανιά (δήμος)
15 ημέρες πριν

Σερβιτόρα για σνακ/μπαρ

Η Elpis HR για λογαριασμό καφέ/σνακ/μπαρ στον Πλακιά Ρεθύμνου αναζητά 1 κοπέλα για την κάλυψη της θέσης: Σερβιτόρα Απαραίτητα προσόντα: · Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά · Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση · Καλή γνώση αγγλικών ·...

Elpisjobs

Ρέθυμνο (δήμος)
29 ημέρες πριν

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Κοπέλα , υπάλληλος γραφείου με γνώσεις τιμολόγησης ζητείται από εταιρεία τροφίμων στο Ηράκλειο Κρήτης.

Ν. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ OLYMPIA ΑΒΕΕ

Ηράκλειο

ζητείται οικιακή βοηθος - Άλλες εργασίες

κοπέλα ηλικίας 18-25 ετών, ελεύθερη, ανεξάρτητη, χωρίς υποχρεώσεις, ζητείται για τον καθαρισμό, φροντίδα οικίας κυρίου. παρέχεται στέγη, διατροφή και μισθός . Επικοινωνία στο email με τα ανάλογα στοιχεία.
Ηράκλειο
6 ημέρες πριν

ΓΙΑ ΛΑΤΖΑ/ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ - Εστιατόρια - Καφέ - Μπαρ

€ 500

ΑΤΟΜΟ ΚΥΡΙΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ-ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ-ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΙΑ ΧΩΡΟΥ.ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ή ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΜΙΣΘΟΣ 500 ΕΥΡΩ.
Ηράκλειο
5 ημέρες πριν