Λυπούμαστε, παρουσιάστηκε σφάλμα και ο διακομιστής δεν μπορεί να επεξεργαστεί το αίτημά σας αυτή τη στιγμή. Δοκιμάστε ξανά σε λίγα λεπτά.

Εργασία Μανικιουρ Κύπρος

1-4 από 4 αποτελέσματα

ΝΤΑΙΖΗ ΜΟΔΕΣΤΟΥ  -  Κύπρος

Η εταιρεία A.N House of Beauty ζητά για εργοδότηση έμπειρη κοπέλα για να καλύψει τον τομέα των νυχιών και του μασάζ.Οι ενδιαφερόμενες παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε στο 22080305.
11 ημέρες πριν

PHARMACY SYLVANA EREIFES LTD  -  Κύπρος

Ζητείται από φαρμακείο,τεχνητρια νυχιών / πτυχιουχος αισθητικός μέχρι 35 ετών με εμπειρία 2 -4 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο αισθητικής Άριστη γνώση ελληνικής ,αγγλικής και ρωσικής γλώσσας Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση του πελατολογίου...
27 ημέρες πριν

Κύπρος

Περιγραφή Θέσης: Ινστιτούτο spa στην Λάρνακα ζητά τεχνήτρια με γνώσεις εφαρμογής βλεφαρίδων και microblating φρυδιού για συνεργασία. Για περισσότερες πληροφορίες εποικινωνήστε στο τηλ.99335710  Ημερομηνία λήξης υποβολής αιτήσεων: 30-01-19
13 ημέρες πριν

AELIA WELLNESS RETREAT  -  Κύπρος

 ...αναλόγως προσόντων και πείρας, και συνεχής εκπαίδευση. Καθήκοντα: Μασάζ/ εξειδικευμένες θεραπείες σώματος Θεραπείες προσώπου Μανικιούρ/ Πεντικιούρ/ Αποτρίχωση με μέλι (επιπρόσθετο προσόν) Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο:...
πριν από έναν μήνα